09 травня 2024

Ще не пройшло й тижня з моменту завершення, а ми вже бажаємо знову зустрічатися та ділитися ідеями! 🎉 2-3 травня 2024 року в місті Дніпро відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція "Соціально-економічні та правові проблеми розвитку країн", яка зібрала провідних фахівців з усього світу. 🌍


07 травня 2024

Ганна здобула I місце на університетській олімпіаді з англійської мови та II місце на Регіональній олімпіаді. 🏆

 

Пишаємося Ганною за її старання та наполегливість, які показують значення вивчення англійської для особистісного та професійного зростання. Володіння англійською розширює горизонти та відкриває нові можливості на міжнародній арені. 🌍

 

Ми раді кожному кроку наших студентів на шляху до успіху та сподіваємося, що вони продовжать досягати нових висот!


12 травня 2023

12 травня завершилася ХІ Міжнародна науково-практична конференція "Соціально-економічні та енергетичні проблеми розвитку країн", що була організована кафедрою економічного моделювання, обліку та статистики ДНУ ім. О.Гончара. 


13 квітня 2023

На факультеті економіки стали традиційними зустрічі із стейкхолдерами. Часто це випускники факультету, які знайомлять здобувачів із перспективами їх подальшого працевлаштування та тим, яку користь несе досвід, отриманий під час навчання.


22 листопада 2023

22 листопада 2022 року на зустрічі зі стейкхолдером Олексієм Шаповаловим, фінансовим директором компанії "Біржа прямої реклами-Collaborator", було обговорено питання, пов'язані з освітньо-науковими програмами спецiальностi "Економіка".


08 вересня 2022

У щорічному академічному рейтингу українських закладів вищої освіти «Топ-200 Україна 2022» Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара посів 10 сходинку. Також ДНУ із сумарним індексом закладу – 11,18 упевнено став одноосібним лідером регіональних ЗВО.


21 лютого 2022

Разом із стейкхолдерами, НПП та аспірантами відбулось обговорення ОНП "Економіка".


Не пропустіть можливість слідкувати за всіма новинами

Kaf_kr_p_png.png

© ДНУ, кафедра економічного моделювання, обліку та статистики. Усі права захищені

telegramfacebookinstagramyoutube