11.jpg

Зустріч зі стейкхолдером Сергієм Остряніним 

(бізнес-аналітик, проєкт-менеджер компанії Softensy)

 

       На факультеті економіки стали традиційними зустрічі із стейкхолдерами. Часто це випускники факультету, які знайомлять здобувачів із перспективами їх подальшого працевлаштування та тим, яку користь несе досвід, отриманий під час навчання. 

       

       13 квітня 2023 таким стейкхолдером став випускник спеціальності 051 Економіка, а сьогодні - бізнес-аналітик та проєкт-менеджер компанії Softensy Сергій Острянін. 

 

       Сергій не лише познайомив учасників зустрічі із діяльністю компанії, але й відзначив важливу роль кількісних методів економічного аналізу та економіко-математичного моделювання в умовах сучасного ринку. Особливістю зустрічі стало й те, що зараз Сергій навчається в ДНУ в аспірантурі по програмі "Економіка". За його словами предмети, які містяться в освітній складовій плану його навчання, відповідають сучасним тенденціям в економіці. А окремі результати його дисертаційного дослідження є корисними при вирішенні виробничих завдань компанії Softensy. 

 

 

     Учасники мали можливість задавати свої питання та отримувати відповіді від експерта. Зустріч була корисною та пізнавальною для всіх учасників цього заходу.