Зустріч зі стейкхолдером Сергієм Остряніним 

(бізнес-аналітик, проєкт-менеджер компанії Softensy)

 

       Зустріч зі стейкхолдером Олексієм Шаповаловим

(фінансовий директор компанії "Біржа прямої реклами-Collaborator")

 

       22 листопада 2022 року на зустрічі зі стейкхолдером Олексієм Шаповаловим, фінансовим директором компанії "Біржа прямої реклами-Collaborator", було обговорено питання, пов'язані з освітньо-науковими програмами спецiальностi "Економіка".


          На зустрічі була наголошена необхідність ретельного вивчення методів економіко-математичного моделювання та інформаційних систем і технологій. Олексій Шаповалов відзначив, що такі знання є ключовими для розвитку успішної кар'єри в галузі економіки.

         Деякі окремі питання стосовно освітніх програм "Економічна кібернетика" та "Бізнес-аналітика" бакалаврського та магістерського рівнів для спеціальності 051 "Економіка" також були обговорені на зустрічі з Олексієм Шаповаловим. Було відзначено, що в ОНП '"Економiка" пiдготовки аспiрантiв добре підібрані освітні компоненти, що дає можливість аспірантам засвоювати важливі навички для ефективної роботи в економічній галузі. 

 

          Загалом, зустріч виявилася дуже плідною і корисною для всіх учасників, і вона допомогла з'ясувати деякі важливі питання стосовно освіти в галузі економіки.