21022022.jpg

21 лютого 2022 року в обговоренні ОНП "Економіка" разом із НПП та аспірантами прийняли участь стейкхолдери: Павло Хазан, ( «Центр екологічного моніторингу» Дніпропетровської обласної ради) та Олександр Зудіков (КП "Центр екологічного моніторингу" Дніпропетровської обласної ради"), рекомендації яких знайшли відображення в редакціях ОНП "Економіка".

Зустріч із стейкхолдерами освітньої наукової програми Економіка стала важливою подією для учасників, адже на ній брали участь Павло Хазан та Олександр Зудіков, які є представниками компаній, що займаються екологічним моніторингом. 

Обговорення на зустрічі стосувались питань, які відображені в ОНП "Економіка", тож рекомендації стейкхолдерів мали важливе значення для її редакції. Висновки та рекомендації, які були внесені на зустрічі, допомогли покращити якість програми та її відповідність потребам сучасного ринку.

 

     Учасники мали можливість задавати свої питання та отримувати відповіді від експерта. Зустріч була корисною та пізнавальною для всіх учасників цього заходу.