Ikonka_BAS_Bukhgalteriya_KORP_1x.png
 

ЩО ВИВЧАЄМО

Основний упор при підготовці фахівців за даною спеціальністю робиться на дисципліни облікового циклу. Вивчається теорія бухгалтерського обліку, податковий облік і системи оподаткування, облік зовнішньо-економічної діяльності, міжнародні стандарти фінансової звітності та обліку, аудит. Особлива увага приділяється сучасним інформаційним системам і технологіям в обліку та управлінні

 

ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА

Кафедра активно підтримує зв’язки з підприємствами регіону, на яких студенти проходять виробничу та переддипломну практику. Отримані теоретичні знання закріплюються практичною діяльністю на сучасних підприємствах різних галузей економіки. Студенти самостійно можуть обрати вид діяльності, який їх найбільш цікавить, та ще у період навчання отримати досвід роботи.

Ikonka_BAS_ERP_1x.png
Ikonka_BAS_Dokumentoobig_KORP_1x.png
 

ДОДАТКОВІ НАВИЧКИ

Ретельно розроблений план освітнього процесу привчає майбутніх фахівців до дисципліни та само-дисципліни. В процесі навчання молоді люди напрацьовують безліч «soft skills», таких, як вміння спілкуватись на професійні теми; оформлювати та презентувати результати власних досліджень або результатів роботи; ефективно організовувати робочий час та час відпочинку. Усе це стає так в нагоді у майбутньому професійному житті.

СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

В сучасних умовах повномасштабної цифровізації суспільного життя та економіки вже не можливо уявити собі повноцінного фахівця, який би не орієнтувався в інформаційних системах та технологіях. Починаючи з першого курсу студенти знайомляться з цими питаннями. Кафедра активно співпрацює з провідними розробниками програмного забезпечення для обліку, автоматизації документообігу, управління діяльністю підприємства. Ретельно вивчається таке програмне забезпечення, як «BAS»«M.e.DOC»«ЛІГА:ЗАКОН» та інше. Університет має статус Центру Сертифікованого навчання роботі з програмними продуктами BAS. В процесі навчання студенти мають можливість пройти сертифікацію у окремих розробників. Наприклад, сертифікацію за програмою «ПРОФЕСІОНАЛ».

Ikonka_BAS_Upravlinnya_torgivleyu_1x.png
Ikonka_BAS_Malyy_biznes_1x.png
 

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Великі транснаціональні компанії, підприємства малого бізнесу, підприємства розташовані в столиці або в маленькому місті або навіть в селі, торгівельні або виробничі підприємства, бюджетні та комерційні підприємства (список можна продовжувати). Усіх їх об’єднує одна спільна риса – наявність посади Головного бухгалтера. Отже, з впевненістю можна стверджувати, що без роботи та достойної оплати праці Ви гарантовано не залишитесь!

І хоча ми орієнтуємось на підготовку фахівців на посади Головного бухгалтера або Аудитора, наші випускники можуть працювати і на інших посадах, пов’язаних з економікою. Глибокі знання щодо оподаткування підприємств та розуміння як функціонує сучасне підприємство дозволяє нашим випускникам ставати власниками бізнесу.